Dames 3e klasse C Thuis   Uit Uitslagen Opmerkingen
September Surf 2 - Animo'68 2 0 - 0  
  Peelermarke 3 - Quinto 2 0 - 3  
  Smash 4 - SVH 2 0 - 0  
  sv Yde de Punt 2 - Surf 2 0 - 0  
  SVH 2 - sv Yde de Punt 2 3 - 0  
Oktober Quinto 2 - SVH 2 0 - 0  
  Peelermarke 3 - Surf 2 0 - 0  
  Smash 4 - Animo'68 2 0 - 0  
  sv Yde de Punt 2 - Smash 4 0 - 3  
  Peelermarke 3 - sv Yde de Punt 2 0 - 0  
November Surf 2 - Smash 4 0 - 0  
  Animo'68 2 - Quinto 2 0 - 0  
  SVH 2 - Peelermarke 3 0 - 0  
  SVH 2 - Surf 2 0 - 0  
  sv Yde de Punt 2 - Quinto 2 0 - 0  
December Animo'68 2 - SVH 2 0 - 0  
  Smash 4 - Peelermarke 3 0 - 0  
  Quinto 2 - Surf 2 0 - 0  
  Animo'68 2 - sv Yde de Punt 2 0 - 0  
  Quinto 2 - sv Yde de Punt 2 0 - 0  
Januari Surf 2 - SVH 2 0 - 0  
  Animo'68 2 - Peelermarke 3 0 - 0  
  Quinto 2 - Smash 4 0 - 0  
  Surf 2 - sv Yde de Punt 2 0 - 0  
  sv Yde de Punt 2 - Peelermarke 3 0 - 0  
Februari Animo'68 2 - Surf 2 0 - 0  
  SVH 2 - Quinto 2 0 - 0  
  Peelermarke 3 - Smash 4 0 - 0  
  sv Yde de Punt 2 - SVH 2 0 - 0  
Maart Surf 2 - Quinto 2 3 - 0  
  Animo'68 2 - Smash 4 0 - 0  
  Peelermarke 3 - SVH 2 0 - 0  
  Peelermarke 3 - Animo'68 2 0 - 0  
  sv Yde de Punt 2 - Animo'68 2 0 - 0  
April Surf 2 - Peelermarke 3 0 - 0  
  Smash 4 - Quinto 2 0 - 0  
  SVH 2 - Animo'68 2 0 - 3  
  Smash 4 - sv Yde de Punt 2 0 - 0  
Mei  Smash 4 - Surf 2 0 - 0  
  Quinto 2 - Animo'68 2 0 - 0  
  Quinto 2 - Peelermarke 3 0 - 0  
  SVH 2 - Smash 4 0 - 0  
               
               
Dames 3e klasse D Thuis   Uit Uitslagen Opmerkingen
September Animo'68 3 - Rovoc 2 0 - 0  
  Quinto 1 - Sudosa-Desto 4 1 - 2  
  Ritola 1 - vc Oostermoer 3 0 - 0  
  sv Glimmen - Animo'68 3 0 - 0  
  vc Oostermoer 3 - sv Glimmen 2 - 1  
Oktober Sudosa-Desto 4 - vc Oostermoer 3 0 - 0  
  Quinto 1 - Animo'68 3 1 - 2  
  Ritola 1 - Rovoc 2 0 - 0  
  sv Glimmen - Ritola 1 0 - 0  
  Quinto 1 - sv Glimmen 0 - 0  
November Animo'68 3 - Ritola 1 0 - 0  
  Rovoc 2 - Sudosa-Desto 4 0 - 0  
  vc Oostermoer 3 - Quinto 1 0 - 0  
  vc Oostermoer 3 - Animo'68 3 0 - 0  
  sv Glimmen - Sudosa-Desto 4 0 - 0  
December Rovoc 2 - vc Oostermoer 3 0 - 0  
  Ritola 1 - Quinto 1 0 - 0  
  Sudosa-Desto 4 - Animo'68 3 0 - 0  
  Rovoc 2 - sv Glimmen 0 - 0  
  Sudosa-Desto 4 - sv Glimmen 0 - 0  
Januari Animo'68 3 - vc Oostermoer 3 0 - 0  
  Rovoc 2 - Quinto 1 0 - 0  
  Sudosa-Desto 4 - Ritola 1 0 - 0  
  Animo'68 3 - sv Glimmen 0 - 0  
  sv Glimmen - Quinto 1 0 - 0  
Februari Rovoc 2 - Animo'68 3 0 - 0  
  vc Oostermoer 3 - Sudosa-Desto 4 0 - 0  
  Quinto 1 - Ritola 1 0 - 0  
  sv Glimmen - vc Oostermoer 3 0 - 0  
Maart Animo'68 3 - Sudosa-Desto 4 0 - 0  
  Rovoc 2 - Ritola 1 0 - 0  
  Quinto 1 - vc Oostermoer 3 0 - 0  
  Quinto 1 - Rovoc 2 0 - 0  
  sv Glimmen - Rovoc 2 0 - 0  
April Animo'68 3 - Quinto 1 0 - 0  
  Ritola 1 - Sudosa-Desto 4 0 - 0  
  vc Oostermoer 3 - Rovoc 2 0 - 0  
  Ritola 1 - sv Glimmen 0 - 0  
Mei  Ritola 1 - Animo'68 3 0 - 0  
  Sudosa-Desto 4 - Rovoc 2 0 - 0  
  Sudosa-Desto 4 - Quinto 1 0 - 0  
  vc Oostermoer 3 - Ritola 1 0 - 0  
               
               
Dames 4e klasse A Thuis   Uit Uitslagen     Opmerkingen
September Omnigym Baggelhuizen 2 - Sudosa-Desto 5 0 - 0  
  Smash 5 - DIO 1 0 - 0  
  HH Combi 3 - vc Oostermoer 2 3 - 0  
  SVDB - Omnigym Baggelhuizen 2 0 - 0  
  vc Oostermoer 2 - SVDB 0 - 0  
Oktober DIO 1 - vc Oostermoer 2 0 - 0  
  Smash 5 - Omnigym Baggelhuizen 2 0 - 0  
  HH Combi 3 - Sudosa-Desto 5 2 - 1  
  SVDB - HH Combi 3 0 - 0  
  Smash 5 - SVDB 0 - 0  
November Omnigym Baggelhuizen 2 - HH Combi 3 0 - 0  
  Sudosa-Desto 5 - DIO 1 0 - 0  
  vc Oostermoer 2 - Smash 5 0 - 0  
  vc Oostermoer 2 - Omnigym Baggelhuizen 2 0 - 0  
  SVDB - DIO 1 0 - 0  
December Sudosa-Desto 5 - vc Oostermoer 2 0 - 0  
  HH Combi 3 - Smash 5 0 - 0  
  DIO 1 - Omnigym Baggelhuizen 2 0 - 0  
  Sudosa-Desto 5 - SVDB 0 - 0  
  DIO 1 - SVDB 0 - 0  
Januari Omnigym Baggelhuizen 2 - vc Oostermoer 2 0 - 0  
  Sudosa-Desto 5 - Smash 5 0 - 0  
  DIO 1 - HH Combi 3 0 - 0  
  Omnigym Baggelhuizen 2 - SVDB 0 - 0  
  SVDB - Smash 5 0 - 0  
Februari Sudosa-Desto 5 - Omnigym Baggelhuizen 2 0 - 0  
  vc Oostermoer 2 - DIO 1 0 - 0  
  Smash 5 - HH Combi 3 0 - 0  
  SVDB - vc Oostermoer 2 0 - 0  
Maart Omnigym Baggelhuizen 2 - DIO 1 0 - 0  
  Sudosa-Desto 5 - HH Combi 3 0 - 0  
  Smash 5 - vc Oostermoer 2 0 - 0  
  Smash 5 - Sudosa-Desto 5 0 - 0  
  SVDB - Sudosa-Desto 5 0 - 0  
April Omnigym Baggelhuizen 2 - Smash 5 0 - 0  
  HH Combi 3 - DIO 1 0 - 0  
  vc Oostermoer 2 - Sudosa-Desto 5 0 - 0  
  HH Combi 3 - SVDB 0 - 0  
Mei  HH Combi 3 - Omnigym Baggelhuizen 2 0 - 0  
  DIO 1 - Sudosa-Desto 5 0 - 0  
  DIO 1 - Smash 5 0 - 0  
  vc Oostermoer 2 - HH Combi 3 0 - 0  
               
Dames 4e klasse B Thuis   Uit Uitslagen     Opmerkingen
September Quinto 3 - Impala Leek 0 - 0  
  Omnigym Baggelhuizen 3 - Rovoc 3 0 - 0  
  Peelermarke 4 - vv Zonnereep 2 0 - 0  
  SVT 2 - Quinto 3 0 - 0  
  vv Zonnereep 2 - SVT 2 0 - 0  
Oktober Rovoc 3 - vv Zonnereep 2 0 - 0  
  Omnigym Baggelhuizen 3 - Quinto 3 2 - 1  
  Peelermarke 4 - Impala Leek 0 - 0  
  SVT 2 - Peelermarke 4 0 - 0  
  Omnigym Baggelhuizen 3 - SVT 2 0 - 0  
November Quinto 3 - Peelermarke 4 0 - 0  
  Impala Leek - Rovoc 3 0 - 0  
  vv Zonnereep 2 - Omnigym Baggelhuizen 3 0 - 0  
  vv Zonnereep 2 - Quinto 3 0 - 0  
  SVT 2 - Rovoc 3 0 - 0  
December Impala Leek - vv Zonnereep 2 0 - 0  
  Peelermarke 4 - Omnigym Baggelhuizen 3 0 - 0  
  Rovoc 3 - Quinto 3 0 - 0  
  Impala Leek - SVT 2 0 - 0  
  Rovoc 3 - SVT 2 0 - 0  
Januari Quinto 3 - vv Zonnereep 2 0 - 0  
  Impala Leek - Omnigym Baggelhuizen 3 0 - 0  
  Rovoc 3 - Peelermarke 4 0 - 0  
  Quinto 3 - SVT 2 0 - 0  
  SVT 2 - Omnigym Baggelhuizen 3 0 - 0  
Februari Impala Leek - Quinto 3 0 - 0  
  vv Zonnereep 2 - Rovoc 3 0 - 0  
  Omnigym Baggelhuizen 3 - Peelermarke 4 0 - 0  
  SVT 2 - vv Zonnereep 2 0 - 0  
Maart Quinto 3 - Rovoc 3 0 - 0  
  Impala Leek - Peelermarke 4 0 - 0  
  Omnigym Baggelhuizen 3 - vv Zonnereep 2 0 - 0  
  Omnigym Baggelhuizen 3 - Impala Leek 0 - 0  
  SVT 2 - Impala Leek 0 - 0  
April Quinto 3 - Omnigym Baggelhuizen 3 0 - 0  
  Peelermarke 4 - Rovoc 3 0 - 0  
  vv Zonnereep 2 - Impala Leek 0 - 0  
  Peelermarke 4 - SVT 2 0 - 0  
Mei  Peelermarke 4 - Quinto 3 0 - 0  
  Rovoc 3 - Impala Leek 0 - 0  
  Rovoc 3 - Omnigym Baggelhuizen 3 0 - 0  
  vv Zonnereep 2 - Peelermarke 4 0 - 0  
               
Dames 4e klasse C Thuis   Uit Uitslagen     Opmerkingen
September SVZ 3 - Omnigym Kloosterveen 0 - 0  
  SVT 1 - SVDB 2 3 - 0  
  vv Rolde 1 - DIO 2 0 - 0  
  Rovoc 4 - SVZ 3 0 - 0  
  DIO 2 - Rovoc 4 1 - 2  
Oktober SVDB 2 - DIO 2 0 - 0  
  SVT 1 - SVZ 3 0 - 0  
  vv Rolde 1 - Omnigym Kloosterveen 0 - 0  
  Rovoc 4 - vv Rolde 1 0 - 0  
  SVT 1 - Rovoc 4 0 - 0  
November SVZ 3 - vv Rolde 1 0 - 0  
  Omnigym Kloosterveen - SVDB 2 0 - 0  
  DIO 2 - SVT 1 0 - 0  
  DIO 2 - SVZ 3 0 - 0  
  Rovoc 4 - SVDB 2 0 - 0  
December Omnigym Kloosterveen - DIO 2 0 - 0  
  vv Rolde 1 - SVT 1 0 - 0  
  SVDB 2 - SVZ 3 0 - 0  
  Omnigym Kloosterveen - Rovoc 4 0 - 0  
  SVDB 2 - Rovoc 4 0 - 0  
Januari SVZ 3 - DIO 2 0 - 0  
  Omnigym Kloosterveen - SVT 1 0 - 0  
  SVDB 2 - vv Rolde 1 0 - 0  
  SVZ 3 - Rovoc 4 0 - 0  
  Rovoc 4 - SVT 1 0 - 0  
Februari Omnigym Kloosterveen - SVZ 3 0 - 0  
  DIO 2 - SVDB 2 0 - 0  
  SVT 1 - vv Rolde 1 0 - 0  
  Rovoc 4 - DIO 2 0 - 0  
Maart SVZ 3 - SVDB 2 0 - 0  
  Omnigym Kloosterveen - vv Rolde 1 0 - 0  
  SVT 1 - DIO 2 0 - 0  
  SVT 1 - Omnigym Kloosterveen 0 - 0  
  Rovoc 4 - Omnigym Kloosterveen 0 - 0  
April SVZ 3 - SVT 1 0 - 0  
  vv Rolde 1 - SVDB 2 0 - 0  
  DIO 2 - Omnigym Kloosterveen 0 - 0  
  vv Rolde 1 - Rovoc 4 0 - 0  
Mei  vv Rolde 1 - SVZ 3 0 - 0  
  SVDB 2 - Omnigym Kloosterveen 0 - 0  
  SVDB 2 - SVT 1 0 - 0  
  DIO 2 - vv Rolde 1 0 - 0  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rekreatievolleybal Assen e.o.
rekreatievolleybal@gmail.com