Jaarvergadering woensdag 5 juni 20.00 uur Sporthale Peelo!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Deze uitslagen zijn onder voorbehoud, wij houden het recht om deze indien nodig nog aan te passen.

 

 

Dames 3e klasse C Thuis   Uit Uitslagen Opmerkingen
September SVZ 1 - Animo'68 2 2 - 1  
  Quinto 2 - Smash 4 2 - 1  
  Omnigym Baggelhuizen 3 - Omnigym Kloosterveen 1 - 2  
  Peelermarke 3 - SVZ 1 0 - 3  
  Omnigym Kloosterveen - Peelermarke 3 1 - 2  
Oktober Smash 4 - Omnigym Kloosterveen 1 - 2  
  Quinto 2 - SVZ 1 0 - 3  
  Omnigym Baggelhuizen 3 - Animo'68 2 0 - 3  
  Peelermarke 3 - Omnigym Baggelhuizen 3 2 - 1  
  Quinto 2 - Peelermarke 3 2 - 1  
November SVZ 1 - Omnigym Baggelhuizen 3 3 - 0  
  Animo'68 2 - Smash 4 2 - 1  
  Omnigym Kloosterveen - Quinto 2 1 - 2  
  Omnigym Kloosterveen - SVZ 1 0 - 3  
  Peelermarke 3 - Smash 4 2 - 1  
December Animo'68 2 - Omnigym Kloosterveen 3 - 0  
  Omnigym Baggelhuizen 3 - Quinto 2 2 - 1  
  Smash 4 - SVZ 1 0 - 3  
  Animo'68 2 - Peelermarke 3 2 - 1  
  Smash 4 - Peelermarke 3 1 - 2  
Januari SVZ 1 - Omnigym Kloosterveen 3 - 0  
  Animo'68 2 - Quinto 2 2 - 1  
  Smash 4 - Omnigym Baggelhuizen 3 1 - 2  
  SVZ 1 - Peelermarke 3 3 - 0 Gewijzigd!
  Peelermarke 3 - Quinto 2 2 - 1  
Februari Animo'68 2 - SVZ 1 0 - 3  
  Omnigym Kloosterveen - Smash 4 1 - 2  
  Quinto 2 - Omnigym Baggelhuizen 3 2 - 1  
  Peelermarke 3 - Omnigym Kloosterveen 2 - 1  
Maart SVZ 1 - Smash 4 3 - 0  
  Animo'68 2 - Omnigym Baggelhuizen 3 3 - 0  
  Quinto 2 - Omnigym Kloosterveen 2 - 1  
  Quinto 2 - Animo'68 2 0 - 3  
  Peelermarke 3 - Animo'68 2 1 - 2 Gewijzigd!
April SVZ 1 - Quinto 2 3 - 0  
  Omnigym Baggelhuizen 3 - Smash 4 1 - 2  
  Omnigym Kloosterveen - Animo'68 2 0 - 3  
  Omnigym Baggelhuizen 3 - Peelermarke 3 3 - 0  
Mei  Omnigym Baggelhuizen 3 - SVZ 1 0 - 3  
  Smash 4 - Animo'68 2 1 - 2  
  Smash 4 - Quinto 2 2 - 1  
  Omnigym Kloosterveen - Omnigym Baggelhuizen 3 2 - 1  
               
               
Dames 3e klasse D Thuis   Uit Uitslagen Opmerkingen
September WVM Sport Marsdijk 2000 - Quinto 1 3 - 0  
  Sudosa-Desto 4 - Omnigym Baggelhuizen 4 3 - 0  
  Animo'68 4 - Peelermarke 4 3 - 0  
  Ritola 1 - WVM Sport Marsdijk 2000 0 - 3  
  Peelermarke 4 - Ritola 1 2 - 1  
Oktober Omnigym Baggelhuizen 4 - Peelermarke 4 0 - 3  
  Sudosa-Desto 4 - WVM Sport Marsdijk 2000 1 - 2  
  Animo'68 4 - Quinto 1 1 - 2  
  Ritola 1 - Animo'68 4 0 - 3  
  Sudosa-Desto 4 - Ritola 1 3 - 0  
November WVM Sport Marsdijk 2000 - Animo'68 4 3 - 0 Gewijzigd!
  Quinto 1 - Omnigym Baggelhuizen 4 3 - 0  
  Peelermarke 4 - Sudosa-Desto 4 0 - 3  
  Peelermarke 4 - WVM Sport Marsdijk 2000 0 - 3  
  Ritola 1 - Omnigym Baggelhuizen 4 3 - 0  
December Quinto 1 - Peelermarke 4 3 - 0  
  Animo'68 4 - Sudosa-Desto 4 3 - 0  
  Omnigym Baggelhuizen 4 - WVM Sport Marsdijk 2000 0 - 3  
  Quinto 1 - Ritola 1 1 - 2  
  Omnigym Baggelhuizen 4 - Ritola 1 0 - 3  
Januari WVM Sport Marsdijk 2000 - Peelermarke 4 3 - 0  
  Quinto 1 - Sudosa-Desto 4 3 - 0  
  Omnigym Baggelhuizen 4 - Animo'68 4 0 - 3  
  WVM Sport Marsdijk 2000 - Ritola 1 3 - 0  
  Ritola 1 - Sudosa-Desto 4 2 - 1  
Februari Quinto 1 - WVM Sport Marsdijk 2000 0 - 3  
  Peelermarke 4 - Omnigym Baggelhuizen 4 3 - 0  
  Sudosa-Desto 4 - Animo'68 4 0 - 3  
  Ritola 1 - Peelermarke 4 2 - 1  
Maart WVM Sport Marsdijk 2000 - Omnigym Baggelhuizen 4 3 - 0  
  Quinto 1 - Animo'68 4 1 - 2  
  Sudosa-Desto 4 - Peelermarke 4 3 - 0  
  Sudosa-Desto 4 - Quinto 1 2 - 1 Gewijzigd!
  Ritola 1 - Quinto 1 1 - 2  
April WVM Sport Marsdijk 2000 - Sudosa-Desto 4 1 - 2  
  Animo'68 4 - Omnigym Baggelhuizen 4 3 - 0  
  Peelermarke 4 - Quinto 1 0 - 3  
  Animo'68 4 - Ritola 1 3 - 0  
Mei  Animo'68 4 - WVM Sport Marsdijk 2000 0 - 3  
  Omnigym Baggelhuizen 4 - Quinto 1 0 - 3  
  Omnigym Baggelhuizen 4 - Sudosa-Desto 4 3 - 0  
  Peelermarke 4 - Animo'68 4 0 - 3  
               
               
Dames 4e klasse A Thuis   Uit Uitslagen Opmerkingen
September GSV Statera - DIO 1 3 - 0  
  vc Oostermoer 2 - Smash 5 0 - 3  
  sv Yde de Punt 2 - HH Combi 3 3 - 0  
Oktober Smash 5 - HH Combi 3 2 - 1  
  vc Oostermoer 2 - GSV Statera 0 - 3  
  sv Yde de Punt 2 - DIO 1 1 - 2  
  GSV Statera - sv Yde de Punt 2 2 - 1  
November DIO 1 - Smash 5 1 - 2  
  HH Combi 3 - vc Oostermoer 2 2 - 1  
  HH Combi 3 - GSV Statera 1 - 2  
December DIO 1 - HH Combi 3 0 - 3  
  sv Yde de Punt 2 - vc Oostermoer 2 3 - 0  
  Smash 5 - GSV Statera 1 - 2  
Januari GSV Statera - HH Combi 3 3 - 0  
  DIO 1 - vc Oostermoer 2 0 - 3  
  Smash 5 - sv Yde de Punt 2 3 - 0  
Februari DIO 1 - GSV Statera 0 - 3  
  HH Combi 3 - Smash 5 1 - 2  
  vc Oostermoer 2 - sv Yde de Punt 2 0 - 3  
  GSV Statera - Smash 5 3 - 0  
Maart DIO 1 - sv Yde de Punt 2 2 - 1  
  vc Oostermoer 2 - HH Combi 3 1 - 2  
  vc Oostermoer 2 - DIO 1 0 - 3  
  GSV Statera - vc Oostermoer 2 3 - 0  
April sv Yde de Punt 2 - Smash 5 3 - 0  
  HH Combi 3 - DIO 1 1 - 2  
  sv Yde de Punt 2 - GSV Statera 0 - 3  
Mei  Smash 5 - DIO 1 1 - 2  
  Smash 5 - vc Oostermoer 2 3 - 0  
  HH Combi 3 - sv Yde de Punt 2 0 - 3  
               
               
Dames 4e klasse B Thuis   Uit Uitslagen Opmerkingen
September sv Glimmen - Rovoc 2 2 - 1  
  A.S. Exstudiantes Volleybal Groningen - vv Zonnereep 2 3 - 0  
  HH Combi 2 - Rovoc 3 1 - 2  
Oktober vv Zonnereep 2 - Rovoc 3 1 - 2  
  A.S. Exstudiantes Volleybal Groningen - sv Glimmen 3 - 0  
  HH Combi 2 - Rovoc 2 0 - 3  
  sv Glimmen - HH Combi 2 3 - 0  
November Rovoc 2 - vv Zonnereep 2 3 - 0  
  Rovoc 3 - A.S. Exstudiantes Volleybal Groningen 0 - 3  
  Rovoc 3 - sv Glimmen 0 - 3  
December Rovoc 2 - Rovoc 3 3 - 0  
  HH Combi 2 - A.S. Exstudiantes Volleybal Groningen 0 - 3  
  vv Zonnereep 2 - sv Glimmen 0 - 3  
Januari sv Glimmen - Rovoc 3 3 - 0  
  Rovoc 2 - A.S. Exstudiantes Volleybal Groningen 0 - 3  
  vv Zonnereep 2 - HH Combi 2 1 - 2  
Februari Rovoc 2 - sv Glimmen 2 - 1  
  Rovoc 3 - vv Zonnereep 2 2 - 1 Gewijzigd!
  A.S. Exstudiantes Volleybal Groningen - HH Combi 2 3 - 0  
  sv Glimmen - vv Zonnereep 2 3 - 0  
Maart Rovoc 2 - HH Combi 2 3 - 0  
  A.S. Exstudiantes Volleybal Groningen - Rovoc 3 3 - 0  
  A.S. Exstudiantes Volleybal Groningen - Rovoc 2 3 - 0  
  sv Glimmen - A.S. Exstudiantes Volleybal Groningen 0 - 3  
April HH Combi 2 - vv Zonnereep 2 1 - 2  
  Rovoc 3 - Rovoc 2 0 - 3  
  HH Combi 2 - sv Glimmen 1 - 2  
Mei  vv Zonnereep 2 - Rovoc 2 0 - 3  
  vv Zonnereep 2 - A.S. Exstudiantes Volleybal Groningen 0 - 3  
  Rovoc 3 - HH Combi 2 2 - 1  
               
               
Dames 4e klasse C Thuis   Uit Uitslagen Opmerkingen
September SVT 1 - vv Peize 2 0 - 3  
  vv Rolde 1 - SVDB 1 - 2  
  vc Oostermoer 3 - SVH 2 2 - 1  
Oktober SVDB - SVH 2 0 - 3  
  vv Rolde 1 - SVT 1 0 - 3  
  vc Oostermoer 3 - vv Peize 2 2 - 1  
  SVT 1 - vc Oostermoer 3 1 - 2  
November vv Peize 2 - SVDB 3 - 0  
  SVH 2 - vv Rolde 1 2 - 1  
  SVH 2 - SVT 1 3 - 0  
December vv Peize 2 - SVH 2 2 - 1  
  vc Oostermoer 3 - vv Rolde 1 3 - 0  
  SVDB - SVT 1 0 - 0  
Januari SVT 1 - SVH 2 1 - 2  
  vv Peize 2 - vv Rolde 1 3 - 0  
  SVDB - vc Oostermoer 3 1 - 2  
Februari vv Peize 2 - SVT 1 2 - 1  
  SVH 2 - SVDB 3 - 0  
  vv Rolde 1 - vc Oostermoer 3 2 - 1  
  SVT 1 - SVDB 3 - 0  
Maart vv Peize 2 - vc Oostermoer 3 2 - 1  
  vv Rolde 1 - SVH 2 0 - 3  
  vv Rolde 1 - vv Peize 2 2 - 1  
  SVT 1 - vv Rolde 1 3 - 0  
April vc Oostermoer 3 - SVDB 3 - 0  
  SVH 2 - vv Peize 2 3 - 0  
  vc Oostermoer 3 - SVT 1 2 - 1  
Mei  SVDB - vv Peize 2 1 - 2  
  SVDB - vv Rolde 1 3 - 0  
  SVH 2 - vc Oostermoer 3 1 - 2  

 

 

 

 

 

 

Deze uitslagen zijn onder voorbehoud, wij houden het recht om deze indien nodig nog aan te passen.

 

 

 

 

 

Rekreatievolleybal Assen e.o.
rekreatievolleybal@gmail.com