Adressen speelzalen seizoen 2018-2019
Vereniging Team Speeldag Speeltijd Speelzaal Adres speelzaal Plaats speelzaal Telefoon speelzaal
vc Actief Dames Maandag 20.00 Sporthal de Marsch Hooiweg 196 Paterswolde 050-3092204
vc Actief Gemengd Dinsdag 20.30 Sporthal de Marsch Hooiweg 196 Paterswolde 050-3092204
A.S. Exstudiantes Volleybal Groningen nog niet bekend        
Animo'68 Dames 1 Dinsdag 20.00 De Componist Paganinilaan 15 Assen  
Animo'68 Dames 2 Dinsdag 19.30 De Componist Paganinilaan 15 Assen  
Animo'68 Dames 4 Dinsdag 19.00 Sporthal Peeloo Scharmbarg 31 Assen 0592-344441
Animo'68 Dames 3 Dinsdag 19.00 Sporthal Peeloo Scharmbarg 31 Assen 0592-344441
Animo'68 Dames 5 Do 20.00 Sporthal Peeloo Scharmbarg 31 Assen 0592-344441
Dio-O'wolde   Woe 21.00 Laco Boekhorst Sportcomplex De Haer 1 Oosterwolde 0516-521034
Fama   Dinsdag 19.30 Smelthehal Boerenlaan 1 Smilde 0592-414554
HH Combi Dames 1 Woensdag 20.15 Dorphs 't Hoaler Hoes Stengelinstr 18 Hooghalen 0593-592340
HH Combi Dames 2+3 Ma 20.15 Dorphs 't Hoaler Hoes Stengelinstr 18 Hooghalen 0593-592340
HHCombi Heren Ma 21.00 De Kamp Hofkamp 3 Hijken 0593-522720
Hoogersmilde   Donderdag 20.30 De Bosrand Sportlaan 2 Hoogersmilde 0592-459740
Impala Leek   Dinsdag 20.45 Sportcentrum Leek De Schelp 35 Leek 0594-512040
Novok   Woe 20.00 De Brinkhof Brink 1 Norg 0592-675555
Omnigym Baggelhuizen  Dames 1+2 Woensdag 20.45 Sportzaal Schakelveld Witterhoofdweg 1 Assen 0592-398126
Omnigym Baggelhuizen  Dames 3+4 Woensdag 19.30 Sportzaal Schakelveld Witterhoofdweg 1 Assen 0592-398126
Omnigym Kloosterveen   Woe 21.00 Gymzaal de Boomgaard Boomgaard 5 Assen  
Oranje Nassau Gemengd 3 Maandag 19.00 Sporthal de Brug Donderslaan 160 Groningen 050-5274058
Oranje Nassau Gemengd 4 Maandag 20.30 Sporthal de Brug Donderslaan 160 Groningen 050-5274058
Peelermarke Dames Woensdag 20.15 Sporthal Peeloo Scharmbarg 31 Assen 0592-374547
Peelermarke Heren Woensdag 21.30 Sporthal Peeloo Scharmbarg 31 Assen 0592-374547
Peelermarke Gemengd Woensdag 19.00 Sporthal Peeloo Scharmbarg 31 Assen 0592-374547
Quinto Dames 1+2 Donderdag 20.00 Sporthal Borkerkoel Oude Beilerweg 27 Westerbork 0593-332325
Quinto Dames 3 Donderdag 20.30 Sporthal Borkerkoel Oude Beilerweg 27 Westerbork 0593-332325
Quinto Dames 4 Donderdag 20.30 Sporthal Borkerkoel Oude Beilerweg 27 Westerbork 0593-332325
Quinto Dames 5 Donderdag 20.30 Sporthal Borkerkoel Oude Beilerweg 27 Westerbork 0593-332325
Ritola   Dinsdag 20.15 Sporthal De Hullen Ceintuurbaan Zuid 7 Roden 050-5019268
Rovoc   Maandag 20.15 Sporthal De Hullen Ceintuurbaan Zuid 7 Roden 050-5019268
RVC Kloosterveen   Donderdag 20.30 Vincent v Goghschool   Selma Lagerlöflaan 3 Assen 06-11876014
Smash   Woensdag 20.00 of 21.15 Drenthehal Eursingerwg 1 Beilen 0593-523612
Smash Eelde   Ma 21.00 Gymzaal de Kooi Kooistukken 84 Eelde 050-3080010
Sudosa-Desto Dames 1  Dinsdag 20.30 Olympushal veld 6 Mr. Groen van Prinstererlaan 98 Assen  
Sudosa-Desto Dames 2 Dinsdag 20.30 Olympushal veld 5 Mr. Groen van Prinstererlaan 98 Assen  
Sudosa-Desto Dames 3 Donderdag 20.00 Olympushal veld 6 Mr. Groen van Prinstererlaan 98 Assen  
Sudosa-Desto Dames 4 Donderdag 20.30 De Componist Paganinilaan 15 Assen  
Sudosa-Desto Heren Maandag 20.30 Olympushal veld 6 Mr. Groen van Prinstererlaan 98 Assen  
Surf   Dinsdag 20.45 Sporthal de Kamp Oosterkampen 1 Vries 0592-541837
s.v. Annen   Maandag 20.45 Burgemeester Lambershal Kruisakker 40 Annen 0592-273366
SV Glimmen   Do 19.30 De Groenenberg dorpshs Markeweg 17 Glimmen 050-4062581
SVDB   Vrijdag 21.15 Sporthal de Boerhoorn Zuides 6 A Rolde 0592-242225
SVH  Dames 1 Ma 20.00 Gymzaal de Bosrand Sportln 2 Hoogersmilde 0592-459473
SVH  Dames 2 Woe 20.00 Gymzaal de Bosrand Sportln 2 Hoogersmilde 0592-459473
SVT   Ma 19.30 MFA Ydershoes Betmersweg 2 Yde de Punt 0592-338938
        Is een tijdelijk speellocatie, zal in loop van competitie veranderd worden!    
SVZ Dames 1 Donderdag 19.30 MFA de Zeijerhoogte Ubbenaseweg 7 Zeijen 0592-291995
SVZ Dames 2+3 Maandag 20.30 MFA de Zeijerhoogte Ubbenaseweg 7 Zeijen 0592-291995
SVZ Heren Woensdag 20.45 MFA de Zeijerhoogte Ubbenaseweg 7 Zeijen 0592-291995
VC Oostermoer Dames 1+3+4 Maandag 21.00 De Goorns Asserstr 33 Gieten 0592-262920
VC Oostermoer Dames 2 Maandag 19.30 De Goorns Asserstr 33 Gieten 0592-262920
VC Oostermoer Heren Maandag 19.30 De Goorns Asserstr 33 Gieten 0592-262920
VEB'98   Woensdag 20.30 Sporthal de Koel Molenstraat 5 Borger 0599-234629
GSV Statera   Maandag 20.00 BS De Poolster Zevenhuisterweg 3 Nieuw Roden 050-5017772
               
vv Peize Dames 1 Dinsdag 19.15 Sporthal Peize Hereweg 1A Peize 050-5033921
vv Peize Dames 2 Donderdag nog niet bekend Sporthal Peize Hereweg 1A Peize 050-5033921
vv Rolde Dames 1 Maandag 19.30 Ontmoetingscentrum de Boerhoorn Zuides 6 A Rolde  
vv Rolde Dames 2 Maandag 19.45 Ontmoetingscentrum de Boerhoorn Zuides 6 A Rolde  
WIK Dames Woensdag 19.45 MFA de Spil Floralaan 2 Bovensmilde  
WIK Heren Maandag 20.15 MFA de Spil Floralaan 2 Bovensmilde  
WIK Gemengd Maandag 21.00 MFA de Spil Floralaan 2 Bovensmilde   
WVM Sport Marsdijk 2000   Maandag 20.00 Sporthal Marsdijk Kleuvenstee 3 Assen 0592-344477
sv Yde de Punt Dames Maandag 21.00 Sporthal Ydershoes Betmersweg 2 Yde de Punt 050-4062284
sv Yde de Punt Heren Maandag 21.00 Sporthal Ydershoes Betmersweg 2 Yde de Punt 050-4062284
vv Zonnereep   Dinsdag 19.15 of 20.45 De Kluut (park Diepstroeten) Hendrik v Boeijenln 5 Assen 0592-305524
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               

 

 

 

 

 

 

 

 

Rekreatievolleybal Assen e.o.
rekreatievolleybal@gmail.com