Tussenstand 2019 2020  
zaterdag 19 oktober 2019                                
Dames 1e klasse   Dames 2e klasse A   Dames 2e klasse B  
1 vc Actief 1 2 - 6   1 WVM Sport Marsdijk 2000 1 - 3   1 Peelermarke 5 3 - 4  
2 Sudosa-Desto 1 1 - 3   1 Animo'68 1 1 - 3   2 Quinto 4 1 - 3  
3 vv Rolde 2 1 - 0   3 Quinto 5 2 - 0   3 Omnigym Baggelhuizen 1 1 - 1  
3 Smash 2 1 - 0   4 vc Oostermoer 4 0 - 0   3 Peelermarke 1 1 - 1  
3 vc Oostermoer 1 1 - 0   4 SVZ 2 0 - 0   5 Sudosa-Desto 3 0 - 0  
6 Smash 1 0 - 0   4 Sudosa-Desto 2 0 - 0   5 SVH 1 0 - 0  
6 Animo'68 5 0 - 0   4 sv Yde de Punt 1 0 - 0   5 SVZ 1 0 - 0  
                                   
                                   
Dames 3e klasse A   Dames 3e klasse B   Dames 3e klasse C  
1 sv Annen 2 - 4   1 VEB'98 1 2 - 6   1 Surf 2 1 - 3  
1 vv Peize 1 2 - 4   2 A.S. Exstudiants Volleybal Groningen 1 - 3   1 Animo'68 2 1 - 3  
3 Rovoc 1 2 - 3   3 Peelermarke 2 3 - 3   1 Smash 4 1 - 3  
4 GSV Statera 2 - 2   4 Animo'68 4 1 - 2   4 Quinto 2 2 - 3  
4 Smash Eelde 1 2 - 2   5 Surf 1 2 - 2   4 SVH 2 2 - 3  
6 Smash 3 0 - 0   6 vv Zonnereep 1 1 - 1   6 Peelermarke 3 1 - 0  
6 HH Combi 1 0 - 0   7 vv Peize 2 2 - 1   7 sv Yde de Punt 2 2 - 0  
                                   
                                   
Dames 3e klasse D   Dames 4e klasse A   Dames 4e klasse B  
1 Animo'68 3 1 - 2   1 HH Combi 3 2 - 5   1 Omnigym Baggelhuizen 3 1 - 2  
1 vc Oostermoer 3 1 - 2   2 Sudosa-Desto 5 1 - 1   2 Quinto 3 1 - 1  
1 Sudosa-Desto 4 1 - 2   3 vc Oostermoer 2 1 - 0   3 Impala Leek 0 - 0  
4 Quinto 1 2 - 2   4 Omnigym Baggelhuizen 2 0 - 0   3 Rovoc 3 0 - 0  
5 sv Glimmen 1 - 1   4 Smash 5 0 - 0   3 Peelermarke 4 0 - 0  
6 Ritola 1 0 - 0   4 SVDB 0 - 0   3 vv Zonnereep 2 0 - 0  
6 Rovoc 2 0 - 0   7 DIO 1 teruggetrokken 3 SVT 2 0 - 0  
                                   
                                   
Dames 4e klasse C                          
1 SVT 1 1 - 3                          
2 Rovoc 4 1 - 2                          
3 DIO 2 1 - 1                          
4 SVDB 2 1 - 0                          
5 SVZ 3 0 - 0                          
5 Omnigym Kloosterveen 0 - 0                          
5 vv Rolde 1 0 - 0                          
                                   
                                   
Heren 1e klasse   Heren 2e klasse   Heren 3e klasse  
1 Peelermarke 2 1 - 3   1 vc Oostermoer   0 - 0   1 Sudosa-Desto 2 1 - 3  
2 WVM Sport Marsdijk 2000 2 - 3   1 HH Combi 2 0 - 0   1 Surf 1 - 3  
3 HH Combi 1 1 - 2   1 Hoogersmilde 0 - 0   3 WIK 1 - 0  
3 Peelermarke 1 1 - 2   1 sv Yde de Punt 0 - 0   3 RVC Kloosterveen 2 1 - 0  
5 Sudosa-Desto 2 - 2   1 SVZ 1 0 - 0   5 vv Zonnereep 0 - 0  
6 SVDB 1 - 0                          
7 RVC Kloosterveen 1 0 - 0                          
                                   
                                   
                                   
Gemengd 1e klasse   Gemengd 2e klasse              
1 WVM Sport Marsdijk 2000 1 2 - 6   1 WVM Sport Marsdijk 2000 2 1 - 2              
2 vc Actief 2 1 - 3   1 WIK 1 - 2              
2 Oranje Nassau 3 1 - 3   3 Novok 1 - 1              
4 Peelermarke 1 2 - 3   3 Impala Leek 1 - 1              
5 VEB'98 2 3 - 3   5 Fama 0 - 0              
5 vc Actief 1 1 - 0   6 Impala Leek 2 teruggetrokken          
7 Peelermarke 2 2 - 0                          
                                   
Deze standen zijn onder voorbehoud, wij houden het recht om deze indien nodig nog aan te passen.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rekreatievolleybal Assen e.o.
rekreatievolleybal@gmail.com